Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Değerli Müteşebbislerimiz;

Web Sitemizin içeriğinde Bioagricert olarak geçen kelime “Bioagricert Mag Ürün, Proses ve Hizmet Belgelendirme Ltd. Şti.” ile aynı anlamı ifade ettiğini öncelikle bildirmek isteriz.

Bioagricert Mag 01.03.2015 tarihinde İstanbul da MAGENTA adı ile faaliyetine başlayarak yıllar içersin de farklı konularda evrilmesi sonucunda gıda sektöründe etkin ve izlenebilirliği kontrol edilen sağlıklı gıda üretimi konusunda uluslararası ürün belgelendirme standartlardı olan TS EN ISO/IEC 17065” e göre Türk Akreditasyon kurumu tarafından akredite edilmiş ve T.C Tarım ve Orman bakanlığı tarafından organik tarım konusu da yetkilendirilmiş yerli bir firmadır.

Yıllar içinde edinilmiş tecrübe, personelin kalifikasyonu ve yapılan ortaklıklar sonucunda tüm dünya üzerinde gıda izlenebilirliği, gıda zinciri, organik tarım ve sağlıklı gıda dışı ürünler (KOZMETİK ve TEMİZLİK) konularında etkin ve yetkin firmalar ile ortaklıklar kurmuş olup, yine tüm dünyada geçerli olan sertifikasyonların neredeyse tümünü bünyesinde bulundurur hale gelmiştir.

Tüm ulusal ve uluslararası standartlar ile uyumlu ürün belgelendirme ve izlenebilirlik faaliyetlerini yürütürken aynı zamanda kendi üst standartlarını hayata geçirip kamuoyunda güven veren bir kuruluş halini almıştır.

Bioagricert Mag” ın işleyişi, kalite yönetim sistemi TS EN ISO/IEC 17065 standardına uygun olarak, Müteşebbis şartları ve ihtiyaçlarından, yasal şartlardan, politika ve hedeflerinden, Müteşebbislerimize verdiği belgelendirme hizmetlerinden, iş içeriğinden ve iş deneyimlerinden etkilenerek tasarlanmış ve uygulamaya konulmuştur

İşini severek yapan, fark yaratabilmek için çabalayan, devamlı surette kendini geliştiren bir ekip ile siz değerli müteşebbislerimize hizmet etmekten kıvanç duymaktayız.